Únor 2009

Belly auta od Edwarda

28. února 2009 v 21:44 | Wikushka |  Rozbřesk
Auto na "předtím" - Mercedes S600 Guard

2005 Ferrari F430 Coupe F1 in Red

A auto na "potom" - Ferrari F430


Mno...asi bych se o5 neměla divit, když to vybíral Edward že? :D

Emmettovo Jeep

28. února 2009 v 21:42 | Wikushka |  Emmett Cullen

Edwardovo Ducati

28. února 2009 v 21:41 | Wikushka |  Edward Cullen

No,...ne, že by jí nějak extra použil,..ale prostě...mno...asi se nebudu divit...tuhle "hračku" bych si taky nechala líbit!

Belly hoda

28. února 2009 v 21:39 | Wikushka |  Bella Swan

Jacob's Harley Sprint

28. února 2009 v 21:38 | Wikushka |  Jacob Black

Jacobovo Volkswagen Rabbit

28. února 2009 v 21:38 | Wikushka |  Jacob Black

Mno, šikovnej Jake, že tohleto dokázal dát dohromady :D


Belly náklaďáček

28. února 2009 v 21:35 | Wikushka |  Bella Swan
Bellin náklaďáček Chevrolet Pickup Truck z roku 1953.jpg

Belly Chevrolet Chevy z roku 1953 :D

Něco málo o Eclipse

28. února 2009 v 21:34 | Wikushka |  Zatmění
předpokládané datum vydání:
Eclipse - 7. srpna 2007
Zatmění - !!! 13. února 2007 !!!
...
"BELLO?" Ozval se za mnou Edwardův měkký hlas. Otočila jsem se a uviděla jsem ho jak lehce vystupuje po schodech na verandu, jeho vlasy rozevláté větrem od běhu. Vzal mě do náručí, tak jako to udělal na parkovišti, a zvovu mě políbil.
Ten polibek mě vyděsil. Bylo v něm příliš mnoho napětí, jako by se bál že už nám zbývá příliš málo času.
...
Zatímco Seattle je pustošen řadou záhadných vražd a záludní upíří pokračují ve svém odvetném poslání, Bella je opět obklopena nebezpečím. Uprostřed toho všeho je nucena vybrat si mezi svou láskou k Edwardovi a svým přátelstvím s Jakobem - s vědomím, že její rozhodnutí má moc rozpoutat odvěký boj upírů a vlkodlaků. A zatímco se jí blíží maturita, musí Bella učinit ještě jedno rozhodnutí: život nebo smrt. Ale co je co?

Životopis Stephenie Meyer

28. února 2009 v 21:31 | Wikushka |  Stephenie Meyer
Stephanie Meyerová promovala na Brigham Young University s bakalářským titulem z angličtiny. Nyní žije se svým manželem Panchem a třemi mladými syny Gabem, Sethem a Elim ve Phoenixu v Arizoně. Po publikaci jejího prvního románu Stmívání ji knihkupci vybrali jako jednu z nejslibnějších autorů roku 2005.
...
Stephanie Meyerová vypráví o svém životě:
Narodila jsem se v Conecticutu v roce 1973 během tamního krátkého pobytu mé rodiny, jinak žijící na východě Spojených států. Když mi byly čtyři roky, usadili jsme se ve Phoenixu, kde jsem vyrůstala se svými pěti sourozenci, sestrami Emily a Heidi a bratry Jakobem, Paulem a Sethem, a psem, který dostal jméno po naprosto nepsovitém zvířeti; Orel.
Na střední školu jsem chodila do Scottsdale v Arizoně. Bylo to takové to místo, kde každou chvíli několik holek přišlo s novým nosem a na pozemku studentů stály Porche. (Oficiálně prohlašuji, že já mám nos svůj a auto jsem měla až ve dvaceti letech.) Náš fotbalový tým byl známý po celém státě - měl nejvyšší průměr GPA. Byl oceněn Státní Školní cenou, kterou jsem použila, abych si zaplatila cestu na Brighamskou Universitu ve městě Provo, stát Utah. Na seznamu nejvíce společenských škol v zemi, BU jasně a hrdě končí zcela poslední.
Zaměřila jsem se na angličtinu, ale více na literaturu než tvůrčí psaní; především proto, že jsem nepovažovala čtení knih za práci. Během mých vysokoškolských let jsem slyšela spoustu hanlivých vtipů na budoucí kariéry "zaměřenců na angličtinu" třeba jako o továrnách na stolní soupravy, a všem lidem co tyhle vtipy dělali teď vzkazuji: "Ha, ha" (jak to bylo slyšet v hlase Nelsona Muntze).
Svého muže, Pancha (jeho pravé jméno je Christiaan, ale nikdo mu tak neříká) jsem potkala když mi byly čtyři, ale k dětským láskám jsme neměli nikdy blízko. Vlastně, i když jsme se vídali aspoň jednou týdně v kostele, nemůžu si vybavit příležitost, že bychom se víc než přátelsky pozdravili a zamávali si, nebo si dokonce vyměnili pár slov. To taky možná bylo to nejlepší, protože když jsme se dostali k vyměňování slov 16 let po našem prvním setkání, trvalo to jenom devět měsíců od prvního "ahoj" ke svatbě . Samozřejmě, že jsme byli schopni přeskočit spoustu těch navzájemsebepoznávacích věcí a -hodně naší konverzace vypadalo takhle: "jednou když mi bylo deset, jsem si zlomil(a)ruku na oslavě když-" "Joo vím co se stalo. Byl(a) jsem tam, pamatuješ?"
Jsme manželé už deset a půl roku a máme tři krásné, geniální, úžasné kluky kteří mi často připadají jako když se roztrhne pytel s šimpanzi. Gabovi je osm, Sethovi pět a Elimu jsou tři. Když jsem začala se spisovatelskou kariérou, byli každý o dva roky mladší a když se dívám zpátky, nemám tucha jak jsem mohla přežít dělat tolik věcí najednou.

Stmívání je můj úplně první román, a je to střelená a ujetá zkušenost už od začátku.
Právě teď jsem hluboce zaměřená na editování mých dvou knih, připravuji se na moje první knižní turné, řeším pět rozdílných časů na odvezení a vyzvednutí dětí do školy a ze školy, a pracuju s milým osobním trenérem jménem Steve v zhoubném pokusu smazat důkaz toho, že moje tělo nosilo tři velké děti až do porodu.
Moji oblíbení autoři/ největší ovlivňovatelé ( v tomto pořadí) jsou Orson Scott Card, Jane Austen, William Shakespeare, Maeve Binchy, Charlotte Bronte, Daphne DuMaurier, L.M. Montgomery, Louisa May Alcott, Eva Ibbotson, William Goldman, Douglas Adams, Janet Evanovich... a seznam pokračuje, ale myslím že tohle jsou ti nejlepší.
Nemůžu psát bez hudby a moje největší múza je skupina Muse (v překladu Múza), což je vcelku ironické. Moje další oblíbené zdroje inspirace jsou Linkin Park, My Chemical Romance, Coldplay, The All American Rejects, Travis, The Strokes, Brand New, U2, Kasabian, Jimmy Eat World, and Weezer, abych jich pár zmínila.

Dakota Fanning jako Jane

28. února 2009 v 21:27 | Wikushka |  Nový měsíc
V půlce ledna se objevily zprávy o tom, že si Vanessa Hudgens zahraje v Novém měsíci postavu Leah Clearwater, ale vše se nakonec ukázalo jako jedna velká kachna, která akorát znovu vytáhla na světlo světa kauzu s jejími nahými fotkami. Hvězdička Muzikálů ze střední se tedy do vlkodlaka nepřevtělí, nyní se ale rozbíhají jednání o novou upírku.
Summit totiž do Nového měsíce láká Dakotu Fanning (Muž v ohni, Válka světů), která na propagačním turné k filmu Push potvrdila, že byla oslovena. Samozřejmě z ní vypadlo, že by bylo "hrozně cool, kdyby si v téhle sérii mohla zahrát, protože je její obrovskou fanynkou" (upřímně bych se divil, kdyby ty knihy vůbec četla...) a z řeči těla se prý dalo vyčíst, že by ráda řekla víc, ale nesmí. Podle zvěstí by si měla zahrát italskou upírku Jane, která je členkou italských Volturi - nejnebezpečnější skupiny krvežíznivých zabijáků.
Jak se zdá, v Summitu už vzdali veškeré castingy a prostě nabízejí role v Novém měsící slavným dětským hercům, bez ohledu na to, že si je nikdo jako drsné zabijáky nedovede představit. Čas je ale tlačí, protože listopadové premiéra je vpravdě šibeniční datum, takže tyhle kroky docela chápu. Bojím se však, aby se nakonec v sequelu Stmívání nesešlo až moc známých tváří, protože jestli na mě v přítmí kinosálu bafne vlkodlak v podání Spencera Breslina, ponesou mě z filmu ven nohama napřed.


Dakota Fanning

Mno,...joo, asi by se mi na Jane hodila,...ale na některejch fotkách podle mě vypadá fakt moc dětsky =o/ Uvidíme :D

První upoutávka na New moon

28. února 2009 v 21:22 | Wikushka |  Nový měsíc
Dnes tu mám pár novinek ohledně Twilight ságy, tak pojďme na to. V současnosti nejočekávanějším artiklem je pro fanynky zřejmě DVD. Ohledně toho bohužel musím zklamat ty nevládnoucí angličtinou, protože by české mělo údajně vyjít až 29. května. Smutné je to proto, že se za velkou louží dočkají již 21. března a od 5. května se budou moct chlubit speciální sběratelskou edicí s hodinkami nebo náramkem. Návdavkem pak ještě vyjde kniha Twilight: Director's Notebook (17. března), ve které se Catherine Hardwicke podělí o svoje zážitky z natáčení.

Společně se sběratelskou DVD edicí by se měl 5. května také objevit první teaser, ale vzhledem k tomu, jak daleko ve výrobě Nový měsíc v současnosti je, v něm pravděpodobně nebudou žádné nové záběry (nebo jen pár). I tak jsem si jist, že zase zláme pár rekordů v počtu zhlédnutí za prvních pár hodin na internetu.
Premiéra Nového měsíce pak nadále zůstává na 20. listopadu a na závěr tu mám jeden totální úlet. Věrní Edwardovi přívrženci jdou totiž občas tak daleko, že se nezdráhají vyrábět vlastní... jak to nazvat... rekvizity. Pokud vás zajímá, jak vypadá taková Bellina děloha i s mutantím děckem uvnitř, pokračujte sem. Uh.
Figurka Alice

27. února 2009 v 18:55 | Wikushka |  Oblečení a různé doplňky
Určitě víte, že jsou panenky Edwarda a Belly.. Pokud ne, >ZDE pro připomenutí :)
A nyní je nová figurka - Alice.... Ta je docela pěkná... ne? :D
Další fotografie panenky jsou na této stránce. :)

Bronson Pelletier v New Moon

27. února 2009 v 18:48 | Wikushka |  Nový měsíc
Kanadská hvězda Bronson Pelletier (19)
potvrdila, že bude hrát v druhém díle Twilight Ságy s názvem Nový Měsíc. Sice Bronson zatím neprozradil koho v NM bude hrát, zatím je jasné jen to, že nejde o žádnou postavu z Votruriových. Takže připadá v úvahu někdo z Quileutských lidí.

Bronson si už zahrál hral v seriálech Renegadepress a DinoSapien. Takže od něho můžeme jistě očekávat velké herecké výkony.
Přívěsky na klíče - Team Edward a Team Jacob

27. února 2009 v 18:40 | Wikushka |  Oblečení a různé doplňky

Jednoznačně Edward, co vy? :D

Oficiální web Stephenie

26. února 2009 v 18:41 | Wikushka |  Stephenie Meyer
Mno,..já tam tomu teda moc nerozumim,...ale tak, třeba mi to někdo přeloží :D:D


Logo k New moon

26. února 2009 v 18:36 | Wikushka |  Nový měsíc
Oběvilo se oficiální logo k New Moon. Zatím neni na 100% jisté, že je to 100% logo, ale oběvila se takováto informace. Logo New Moon je podobně udělané jako logo Twilight, jenom v černo-žlutěoranžové barvě. Krom loga se také oficiálně oběvilo datum vydání New Moon, tedy první premiery, která se má konat 20.11.2009, což je za devět měsíců. Logo je moc pěkné a premiery se nemohu dočkat. Bude to nedočkavých 9 měsíců, ale 9 měsíců blbných informací okolo natáčení a příprav na New Moon.


pattinson-source.blog.cz


Nový měsíc - film do roka a do dne

26. února 2009 v 18:29 | Wikushka |  Nový měsíc
Summit oznámil, že premiéra Nového měsíce bude 20.listopadu 2009, což znamená náběh na systém jeden díl Twilight ságy ročně. A z toho plynou hned dva velké problémy. Zaprvé má Weitz na natočení druhého dílu zoufale málo času a zadruhé tím Zatmění (trojka) narazí na jednu velkou překážku. V listopadu 2010 se totiž do kin chystá první část sedmého Pottera a brýlatý čarodej si rozhodně nenechá nic líbit. Couvne Summit s trojkou jinam? To se teprv uvidí, nejdřív ji ale musejí natočit.TĚŠIIIM!...tohle prostě...já to nevydržim...:'o(